Flexi Lato 2020

Willa u Daniela przyjmuje rezerwacje od 01.06.2020

Pobyty będą realizowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W przypadku ponownego wprowadzenia zakazu wynajmu rezerwację będą przesuwane zgodnie z życzeniem Gości. Wpłacone zaliczki będą elastycznie przechodziły na poczet kolejnych terminów rezerwacji lub będą do wykorzystania w ciągu kolejnych 12 miesięcy.

Przesunięcia terminów pobytów nie będą dotyczyły stanu pogody w Zakopanem. W tym wypadku anulacja rezerwacji będzie wiązać się ze stratą zaliczki.

Pokoje będą dezynfekowane każdorazowo przed przyjęciem nowych Gości, co może wiązać się  późniejszą godziną udostępnienia pokoju. Każdorazowo prosimy o kontakt telefoniczny na dzień przed przyjazdem Gości.

Obiekt wprowadza do oferty śniadanie w pokoju Gościa.

Na terenie obiektu na powierzchniach wspólnych obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych. Przestrzenie wspólne będą codziennie dezynfekowane oraz wietrzone.  W godzinach wyznaczonych Goście proszeni będą o NIEkorzystanie z aneksu kuchennego oraz przestrzeni wspólnych.

Sala zabaw zostanie udostępniona, ale obiekt zastrzega sobie prawo do ograniczenia dostępu do niej w specjalnych przypadkach.

Zabawki będą wydawane przez obsługę obiektu, tak aby po każdym użyciu przez dzieci mogły być zdezynfekowane.

Ogród wraz atrakcjami pozostanie do dyspozycji Gości, ale w przestrzeniach takich jak grill lub szałas pozostaje nakaz używania masek ochronnych przez osoby dorosłe.

Do Dyspozycji Gości będą płyny dezynfekujące.

RECENZJE

quote-signs

Co mówią nasi goście:

Polecam wszystkim kto jeszcze nie był. Fajny urlop ze znajomymi w ramach czeków Eurorestu. Miejsce super do wypoczynku o jedzeniu nawet nie wspomnę, było przepyszne. Pozdrawiamy bardzo serdecznie.

Jadwiga Gąsowska

Wspaniałe miejsce, przemiła obsługa, pyszne jedzenie.

Łukasz Tymiński